Yhteystiedot

Tutustu

Yhteyshenkilöt

DI Matti Kinnunen

Toimitusjohtaja / projektipäällikkö
NQE Rakennetekniikka Oy
matti.kinnunen@nqe.fi
+358 40 777 5441

Pätevyydet

Fise/Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan pätevyydet:
- Rakennusfysiikan suunnittelija
- Betonirakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen
- Betonirakenteiden suunnittelija, korjausrakentaminen
- Teräsrakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen
- Teräsrakenteiden suunnittelija, korjausrakentaminen
- Puurakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen
- Puurakenteiden suunnittelija, korjausrakentaminen

Ins. (AMK) Mika Liedes

Yksikönpäällikkö Pohjois-Suomi / projektipäällikkö
NQE Rakennetekniikka Oy
mika.liedes@nqe.fi
+358 40 849 5148

DI Elmeri Kryssi

Yksikönpäällikkö Etelä-Suomi / projektipäällikkö
NQE Rakennetekniikka Oy
elmeri.kryssi@nqe.fi
+358 45 129 0499

Ins. (YAMK) Janne Laakso

Apulais-yksikönpäällikkö
NQE Rakennetekniikka Oy
janne.laakso@nqe.fi
+358 45 889 8449

DI Juho Hautala

Toimitusjohtaja / projektipäällikkö
NQE Teollisuus Oy
juho.hautala@nqe.fi
+358 44 376 9870

Pätevyydet

Fise/Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan pätevyydet:
- Teräsrakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen

Ins. (YAMK) Jussi-Pekka Laurila

Suunnittelujohtaja
NQE Rakennetekniikka Oy
jussi-pekka.laurila@nqe.fi
+358 400 653 017

Pätevyydet

Fise/Poikkeuksellisen vaativa -vaativuusluokan pätevyydet:
- Betonirakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen
- Teräsrakenteiden suunnittelija, uudisrakentaminen

NQE Rakennetekniikka Oy

Kasarmintie 15,
90130 Oulu, Finland
Y-tunnus: 2922665-2

Verkkolaskutus: NQE Rakennetekniikka Oy

Verkkolaskutusosoite/OVT-tunnus: 003729226652
Operaattori/välittäjä: OpusCapita Group Oy – Itella
Operaattorin/välittäjän tunnus (nro): E204503

NQE Teollisuus Oy

Kasarmintie 15,
90130 Oulu, Finland
Y-tunnus: 2964173-3

Verkkolaskutus: NQE Teollisuus Oy

Verkkolaskutusosoite/OVT-tunnus: 003729641733
Operaattori/välittäjä: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin/välittäjän tunnus (nro): E204503